Vejami didelio smalsumo pažinti technologijas bei medžiagas ir išlaisvinti savo kūrybiškumą, nepriklausomą veiklą pradėjome 2011 metais. Pamename, kaip didelių ambicijų dėka kompensuodavome resursų trūkumą. 

Šiandien ambicijų nė kiek ne mažiau, o resursų jau turime pakankamai, todėl dabar mes - įššūkių ir sudėtingų projektų nebijantis kolektyvas, siekiantis įgyvendinti unikaliausius ir keisčiausius projektus bei maksimaliai išpildyti jų autorių (architektų, dizainerių, privačių asmenų ar įmonių) lūkesčius. Mūsų tikslas yra imtis projektų ir juos atlikti nuo pradžios iki galo, t.y. pradedant, bet neapsiribojant, bendru konsultavimu ir medžiagiškumo parinkimu, gaminio konstravimu ir integravimu interjere, ir baigiant, bet neapsiribojant, gaminio iš visų įmanomų žaliavų gamyba, surinkimu ir montavimu, priežiūra ir, žinoma, techniniu aptarnavimu. Mes negaminame pusės gaminio, todėl visi mūsų projektai - tik visapusiškai išbaigti ir pilnai paruošti naudojimui. Tik taip galime užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę. Būtent todėl dirbame beveik su visomis medžiagomis. Būtent todėl esame vertinami. Būtent todėl esame sėkmingi.

Nuo 2011 m. įgyvendinome daugiau kaip 500 įvairių interjero projektų su žinomiausiais Lietuvose architektais ir dizaineriais bei privačiais asmenimis ir įmonėmis. 

Esame vertinami dėl savo atsidavimo darbui ir smulkmeniškumo, todėl galime garantuoti, kad su mumis Jums viskas bus gerai.


'Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis yra kurdamas.' Vydūnas